Kaş Tasarımı

KAŞ TASARIMI
Arden Pia Güzellik Merkezi

Kaş tasarımı kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Kısaca uygulamanın detaylarını hatırlayıp akabinde kaş tasarımının inceliklerine bakalım.

Cilde özel aletler ile doğal ve mineral renklerin derinin altına aşılanma işlemi olarak tanımlayabiliriz. Kalıcı makyaj mikro pigment uygulaması da diyebiliriz. Kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanılması ve uzman kişiler tarafından steril ortamlarda yapıldığı takdirde; kişiye sağlıklı ve etkileyici bir görünüm kazandırır.

Kalıcı Makyajda kullanılan ürünler bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz. Bu ürünler yüz bölgesi kalıcı makyaj için özel tasarlanmıştır. Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez.

Kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan tüm ürünler bitkisel(zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur) olması sebebiyle, kalıcılık süresi; cilt yapısına, yaşına ve yaşadığı çevresel faktörler gibi etkenlere göre değişir. Cilt yapınızın analizine göre kalıcı makyaja rötuş yapılması gerekliliği hususunda bilgilendirme yapılır.

Kaş tasarımında kişiye özel planlanmış ve total yüz&göz estetiğine uyumlu kaş tasarımı yapılır. Dikkat edilmesi olmazsa olmaz kişinin yüz ve göz orantısının incelenip, uygun görülen kaş şekli beraberce belirlenmesi.

Uygulamada kaşlarınızda ki mevcut fazlalıkların yoğun bölgelerin veya dış uç kısımlarının fazla kıllanma nedeniyle tasarımın dışına taşan bölgelere ise; kaş tasarımı uygulaması yapıldıktan lazer epilasyon uygulaması ile kalıcı çözüme ulaştırılır. Kaş bölgesinde seyrek bölgeler ise doldurma işlemi yapılır.

Kaş tasarımını tercih eden müşterimizin genel sıkıntıları ise;

  • Mevcut kaş şeklinden memnun olmayan
  • Farklı hastalıklar sebebiyle kaşları dökülmüş kişiler
  • Kaşlarında asimetri sorunu yaşayanlar
  • Kaş kalemi gibi ürünlere alerjisi olanlar
  • Kaşları seyrek olanlar
  • Kaşların hatalı alınması sonucu incelme problemi yaşayanlar
  • Kaşlarını vurgulamak isteyenler

Her kadın güzel olmak için kaş estetiğine önem verilmesi gerekliliğinin farkında olduğu için bu konuya gerekli önemi verme sebebi

Güvenilir ve yetkili kişilerin hamarat ellerinde

İletişim sekmesinden  “Kaş Tasarımı” uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


İletişime Geç